Turbobit.net

Turbobit.net

Günümüzde yüksek boyutlu dosyaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle son dönemde çıkan oyunlar, yeni filmler ve HD kalitesindeki videoların yüklenmesi, insanların indirmesi büyük problem teşkil etmeye başlamışken; Turbobit Premium hesaba sahip olmanız, sizlere oldukça fazla zaman kazandıracaktır. İstediğiniz tüm dosyalara en kısa zamanda erişmek, daha hızlı ve daha kaliteli indirme sağlamak ve asla problem yaşamamak için ihtiyaç duyacağınız Turbobit sitesi ve kullanılan sistem sayesinde, gönül rahatlığıyla yüksek boyuttaki uygulamaları ve dosyaları upload edebilir, her zaman farklı dosyaları da download yapabilirsiniz.

Kullanıcılarına belli bir kullanım alanı sağlayan ve ister upload, isterseniz download işlemlerinde kullanacağınız bu alana ulaşmak için Turbobit Premium Hesap sahibi olmanız gereken siteden Premium üyelik almak için, sitemizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Haftalık ve aylık olarak seçeneklerin bulunduğu, daima en uygun fiyata sizlere sunulan bu Premium hesaplarla birlikte, dilediğiniz gibi yükleme ve indirme işlemlerini sağlama fırsatı verilmektedir. İstediğiniz her an piyasanın en uygun fiyatına sahip olacağınız ve sürpriz indirimlerin yer aldığı sitemizde, sizlerde avantajlı tekliflere ulaşabilirsiniz.

Yüksek boyutlu dosyalara ulaşamadıktan sonra hiçbir albenisi kalmayan bilgisayarınızı ve internetinizi en iyi şekilde, yüksek verimli ve kaliteli kullanım alanlarıyla kullanmak için ihtiyaç duyacağınız Turbobit Premium, sizlere sunulurken; farklı ödeme yöntemleri ve kullanışlı yapısıyla da dikkatinizi çekecektir. İstediğiniz zaman sitemizden aradığınız uygun fiyatlı tekliflere ulaşabilir, her gün farklı bir kampanyadan yararlanabilirsiniz. Piyasanın önde gelen firmalarından olan ve Türkiye merkezli olmayan Turbobit, oldukça hızlı çalışan; ancak Premium hesaba sahip olmadığınız zaman sizlere hizmeti sınırlı olarak vermesiyle ünlenen bir yapıya sahip olduğu için, hemen bir hesaba sahip olmak isteyebilirsiniz.

Rusya kaynaklı olan ve 2009 yılından beri ülkemizde de hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden Turbobit, en iyi dosya yükleme ve indirme sitelerinden birisidir. Dilediğiniz zaman aldığınız hesaba göre değişiklik gösteren alanlarda yükleme ve indirmeyi en iyi ve en hızlı şekilde yapabileceğiniz Turbobit Premium Hesabı ile birlikte, problemlerden arındırdığınız hizmetleri alabilirsiniz. Sitemizden direkt olarak satın alabileceğiniz Premium hesaplarla da, daha hızlı ve verimli kullanma şansı sizleri bekliyor.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 Aylık Turbobit Premium
Aylık 600 gb toplam kotası vardır. 100 Mbit/s hızına kadar hız alabilmenizi sağlar. Aynı anda..
 
50.00TL
1 Yıllık Turbobit Premium
Aylık 600 gb toplam kotası vardır. 100 Mbit/s hızına kadar hız alabilmenizi sağlar. Aynı anda..
 
290.00TL
6 Aylık Turbobit Premium
Aylık 600 gb toplam kotası vardır. 100 Mbit/s hızına kadar hız alabilmenizi sağlar. Aynı anda..
 
170.00TL