Internet Download Manager

Internet Download Manager

Bilgisayarımızın temel programlarından birisi olan ve her zaman farklı bir yapı sunan Internet Download Manager, yani IDM programı, izlediğiniz bir videoyu kolaylıkla indirebilme, yeni bir indirme işlemi yaparken normalinden daha hızlı indirebilme imkanları sunmaktadır. Internet Download Manager Premium hesabınızın olmaması durumun da, bilgisayarınıza kurduğunuz program lisanssız olacaktır. Aynı şekilde, 30 günlük deneme sürecinden sonra, lisans almanız gerekecektir. Lisanssız kullanım sağlanmanın oldukça zor ve sağlıksız olduğu IDM programından Premium hesap alabilmek için, her zaman sizlere hizmet sunmakta olan Premiumbayisi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman bilgisayarınızda sizlere oldukça büyük yardımları olacak ve işlemlerinizi hızlandıracak olan indirme uygulaması olan IDM Premium hesap almak için, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere sunacaktır.

Premiumbayisi sayesinde, güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yaparak, oldukça kaliteli ve kesintisiz hizmetler alabileceğiniz IDM uygulaması için lisans alabilirsiniz. En uygun fiyata ve yıllık olarak sorunsuz bir şekilde satın alacağınız IDM lisansı sayesinde, bilgisayarınızda YouTube veya diğer video izleme sitelerinden anında dosyaları belirlediğiniz formatta indirebilir ve indirme işlemlerinizi normalden hızlı yapabilirsiniz. Yıllık veya ömür boyu IDM Premium hesaplarının satıldığı sitede, sizlerde satın alacağınız Internet Download Manager lisansıyla birlikte, internet üzerinde bulduğunuz ve ihtiyacınız olan bir dosyayı 1000 MB’a kadar yükselebilen, oldukça hızlı bir şekilde indirebilir; zamandan tasarruf edebilirsiniz. Her zaman aktif olarak bilgisayarınızda, tarayıcınızda ayarladığınız alanlarda varlığını sürdürebilen bu programla birlikte, en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz.

Normal şartlarda tarayıcı üzerinden indirme işlemi sağlayacağınız dosyaları 10 kat daha hızlı indirmek, uygun fiyatlara ömür boyu lisans alabileceğiniz gibi; yıllık lisanslara da ulaşabileceğiniz Premiumbayisi sayesinde, güvenli ve anında satın alma işlemlerine ulaşabilirsiniz. Internet Download Manager Premium Hesabı satın almak, programınızı güvenli ve lisanslı bir şekilde kullanmak için geç kalmayın. Tüm dosyaların daha hızlı indiği, güvenle belirlediğiniz alanlara indirebileceğinizi de sakın unutmayın. En yüksek boyuta sahip olan dosyaları bile birkaç saat içinde bilgisayarınıza indirebilmenize imkan tanıyan IDM, piyasadaki en stabil çalışan download programı olarak bilinmektedir. 

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
İnternet Download Manager Lisans - 1 Senelik
Internet Download Manager programı, youtube ve diğer video sitelerinden izleyebildiğiniz videoları b..
 
75.00TL
İnternet Download Manager Lisans - Ömür Boyu
Internet Download Manager programı, youtube ve diğer video sitelerinden izleyebildiğiniz videoları b..
 
130.00TL